Fakir Halı Yıkama Makinesi Alınır mı?

tarafından
244
Fakir Halı Yıkama Makinesi Alınır mı?

Halı gibi ev için gerekli ve özel olan bir eşyanın yıkanması konusu epey önemlidir. Bunun için yapılan pek çok modelde ve markada makineler mevcuttur. Bu markalardan biri de Fakir’dir.

Fakir taşınabilir ve rahatça hareket ettirebilir olan modelleriyle halılarda gizli olan her türlü zararlı maddeyi kolaylıkla temizleme sözü vermektedir. Bunun yanında akar, pire gibi astım benzeri solunum ve solunum yolu hastalığına sahip bireyler için tehlike oluşturabilen etkenleri de halılardan temizleme garantisi verir.

Fakir Halı Yıkama Makinelerinin Özellikleri

Halı yıkama gibi zor ve büyük bir işi yapmak için kullanılan Fakir makinalar tasarımı ve küçük boyutuyla dikkat çekmekte. Halı yıkamak için kullanılan makinesi basit bir elektrikli süpürge gibi rahatça hareket ettirebilirsiniz. Elektrik harcaması düşük, enerji tasarruflu ve bütçe dostu olmasıyla size destek olmaktadır.

2200 watt’a eşit, oldukça güçlü olan çekim gücü ile halıların derinlemesine temizlenmesini sağlar böylece en derinlere gizlenmiş olan sağlıksız olan mikrop ve kirlerin temizler. Bu işlemi tek seferde ve hızlı yapmasını sağlayan çift devirli by-pass motoruyla tam kapasite sağlar.

C:\Users\nalan\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.MSO\55AB844B.tmp

Temizlik için kullanılan çoğu makinede yüksek ses sorunu var son dönemlerde yapılmaya başlanan sesiz makinelerin üretimi hız kazanmıştır. Fakir de ürettiği diğer temizlik makinelerinde olduğu gibi halı yıkama makineleri modellerinde de sesiz çalışma prensibine uymuştur. Halı yıkama makinelerindeki sesi ses düşürücü egzozlar kullanarak sesi en aza indirir.

Dünyadaki tek kirli su tahliye sistemini kullanan Fakir halı yıkama makineleri 22 litrelik geniş kirli su tankıyla, temizliği daha az efor sarf ederek yapılmasını sağlamayı amaçlar. Fakir ürettiği halı yıkama makinelerinin gövdelerinin paslanmaz çelik olasına özen göstermiştir.

Halı yıkama kadar önemli olan koltuk yıkama işi için ayrı bir makineye gerek yok. Fakir hem halı hem de koltuk yıkaması yapan makine modelleri sınmaktadır. Bu makineler sadece halı yıkamakla kalmaz koltuk ve sert yüzeylerinde temiz olması için hijyenik yıkama yapabilmektedir.

Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi Fakirin sunduğu halı yıkama modellidir fiyatı ise 6039 TL olarak belirlenmiştir.